ورکشاپ طراحی پوستر عشق و حماسه با حضور محمد اردلانیسازمان زیباسازی شهر تهران با همکاری موزه هنرهای دینی امام علی (ع) ورکشاپ پوستر "غدیر" را برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری تهران؛  سرپرستی این کارگاه دو روزه که در روزهای پنج شنبه و شنبه 27 و 29 مهر ماه برگزار می شود را محمد اردلانی به عهده دارد.

هنرمندان و دانشجویان هنرهای تجسمی علاقه مند به شرکت در این رویداد هنری می توانند تا پایان وقت اداری 26 مهر ماه با دبیرخانه جشنواره تماس حاصل نمایند.

گفتنی است پوسترهای منتخب این کارگاه علاوه بر حضور در نمایشگاه، بر روی سازه های گرافیک محیطی شهر به نمایش در خواهد آمد و همچنین در کنار دیگر آثار رسیده به دبیرخانه، برای رقابت و کسب جوایز نقدی جشنواره توسط ابراهیم حقیقی، کورش پارسانژاد و امیر عبدالحسینی مورد داوری قرار خواهد گرفت و به برگزیدگان اول تا سوم این جشنواره به ترتیب 20میلیون ریال، 15 میلیون ریال و 10 میلیون ریال جایزه نقدی اعطا می شود.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، با شماره تلفن های 22036064- 22042080 - 22024848 تماس حاصل نموده و یا مشخصات و شماره تماس خود را به نشانی ایمیل GhadirFestival@yahoo.com ارسال نمایند.